ישראל - עולם של בנייה וחידוש הבית

חיפוש עסק

גופים מלווים למיזם

מועצה אזורית מרום הגליל (מאת:עמית סופר    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
לרשותכם מדריך אשר יכלול ויפרט את כל התהליכים והשלבים אותם עליכם לעבור עד לרגע המאושר בו תכנסו לביתכם החדש. במדריך שלל עצות מומחים במגוון נושאים הקשורים הן לתהליכים בירוקרטיים (ועדה מקומית, יזמים, וממ"י) והן עצות שימושיות לבניית הבית (בחירת אנשי מקצוע, חוזים ועוד..) מקווה כי המדריך יסייע בידכם להפוך את תהליך בניית ביתכם לחוויה חיובית, בונה וייאפשר קליטה מהירה בישוב.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית גליל עליון (מאת:אהרון ולנסי    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
בשמחה רבה אני כותב מלים אלו, בשמחה על הדרך שבה בחרתם ועל הרצון להקים את משפחתכם בגליל העליון ויחד עמנו לבנות קהילה גלילית חזקה, ססגונית ועליזה.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית גליל תחתון (מאת:מוטי דותן    נושא:ברכות להוצאת ספר הבנייה)
אני כראש המועצה רואה בהפקת ספר אשר יכיל את מגוון המידע הרלוונטי כגון: חוקים ותקנות, בדיקות מקדימות, מיסי בניה והיטלים, חוקים, אישורים, רישיונות, בחירת אנשי מקצוע ועוד ועוד כמו כן יעניק לכל מחדש הבית את הידע הרלוונטי הדרוש לשיפוץ הבית. לבונים ומחדשי הבית ברחבי העמקים, מיזם חשוב. ספר אשר יסייע רבות לחסוך משאבים, זמן וטעויות שנובעים מחוסר מידע וידע. אני סמוך ובטוח כי המשתכנים החדשים יפיקו את המרב מהמידע וכי השיתוף פעולה בין המועצה האזורית גליל תחתון לבין חברת סולן פורמדיה יסייע להן.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית גלבוע (מאת:דני עטר    נושא:ברכות להוצאת ספר הבנייה)
נפלה בחלקנו זכות גדולה. נתברכנו בשילוב נדיר של חבל ארץ מהיפים בארץ וקהילה שאינה נופלת ממנו ביופייה.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית מבואות חרמון (מאת:בני בן-מובחר    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
המידע המצורף בחוברת מציג בפניכם את התחנות הרבות בדרך עד להשגת היעד. עובדי המועצה ואני נעשה כמיטב יכולתנו לסייע לכם מול הגורמים השונים.

לכתבה בהרחבה

1
2
3
4
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO