ישראל - עולם של בנייה וחידוש הבית

חיפוש עסק

גופים מלווים למיזם

מועצה אזורית עמק יזרעאל (מאת:אייל בצר    נושא:ברכות להוצאת ספר הבנייה)
בניית הבית החדש מהווה עבור המשתכנים פרויקט גדול ומורכב, הדורש מהם לגלות הבנה וידע בנושאים שרבים אינם מכירים היכרות מוקדמת ולקבל החלטות. לכן, אני מברך על היוזמה להכין חוברת המרכזת את המידע הדרוש לכל מי שבונה את ביתו בעמק – בין בבניה מרוכזת ובין בבנייה עצמית. חוברת כזאת יכולה לחסוך זמן ומשאבים ולסייע למשתכן להימנע מטעויות הנובעות מחוסר מידע או מהעדר נגישות אליו.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית מעלה יוסף (מאת:אבי קרמפה    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
אני מברך על היוזמה לפרסום המדריך לבונים, שיסייע לכם לבחור את המקום הטוב ביותר לבניית ביתכם ועתיד משפחתכם ובטוח שיסייע לכם לצלוח הפרוייקט בקלות ובפחות תקלות.

לכתבה בהרחבה

מועצה האזורית מטה אשר (מאת:יהודה שביט    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
החוברת שלפניכם מציגה את המידע הרלוונטי לתושב המבקש לבנות את ביתו באחד מיישובי המועצה האזורית מטה אשר. היא מפרטת את תהליך התכנון ותהליך הבנייה וכוללת המלצות רבות הקשורות להחלטות שיש לקחת במהלך הבנייה.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית זבולון (מאת:דב ישורון    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
החוברת שלפניכם מציגה את המידע הרלוונטי לתושב המבקש לבנות את ביתו באחד מיישובי המועצה האזורית זבולון היא מפרטת את תהליך התכנון ותהליך הבנייה וכוללת המלצות רבות הקשורות להחלטות שיש לקחת במהלך הבנייה.

לכתבה בהרחבה

מועצה אזורית מגידו (מאת:חנן ארז    נושא:ברכות על הוצאת ספר הבנייה)
אנו מברכים על יציאתו של הספר לאור ומקווים כי יהווה כלי עזר ומדריך נבוכים לתושבים שבחרו לקבוע את עתידם בינינו. אנו תקווה כי המדריך החדש יסיע לכולנו לממש את אתגרי הצמיחה שלפנינו

לכתבה בהרחבה

1
2
3
4
©כל הזכויות שמורות לסולן פורמדיה בע"מ

נבנה ע"י היפטק בשיתוף עם סולן פור מדיה

עיצוב האתר – INBAL DESIGN STUDIO